Data założenia postępowania: 2022-05-05
TERMIN SKŁADANIA OFERT DO DNIA 19 MAJ 2022 R. DO GODZ. 9:00.
1. Opis przedmiotu zamówienia:
I. Opracowanie analizy ryzyka dla 14 ujęć wody na terenie ochrony bezpośredniej, w celu m.in. ustalenia konieczności ustanowienia strefy ochrony pośredniej i bezpośredniej, zgodnie z ustawą Prawo Wodne z dnia 20 lipca 2017 r (Dz.U. z 2021 r. poz.2233 z późn. zm.). Wykonanie kompletnej dokumentacji w tym również, w przypadku, gdy na podstawie przeprowadzonej analizy ryzyka wystąpi konieczność ustanowienia strefy pośredniej i bezpośredniej ujęcia, wraz z przygotowaniem i złożeniem wniosku do Wojewody Zachodniopomorskiego ws. ustanowienia strefy ochronnej obejmującej teren ochrony bezpośredniej i pośredniej ujęcia, którego to dotyczy na podstawie przedmiotowej analizy. Zleceniobiorca jest zobowiązany do uzyskania pisemnej informacji o przyjęciu analizy ryzyka.
Analiza ryzyka powinna zawierać:
1. Charakterystykę analizowanego Ujęcia Wody:
· położenie i charakterystyka otoczenia ujęcia;
· stan prawny nieruchomości, na których zlokalizowano urządzenia wodne;
· opis technologiczny urządzeń służących do poboru i uzdatniania wody.
2. Obszar zasobowy i obszar spływu wód do Ujęcia, zgodnie z założeniami wskazanymi w w/w Prawie Wodnym:
· wyznaczenie OZ i OSW;
· opis fizyczno – geograficzny: budowa geologiczna; warunki hydrogeologiczne; naturalna odporność warstwy wodonośnej na zanieczyszczenia; stan jakościowy ujmowanej wody; aktualne i planowane zagospodarowanie terenu, system retencji i zagrożenia przeciwpowodziowe oraz tym podobne, a także gospodarkę odpadami na rozpatrywanym terenie.
3. Rozpoznanie potencjalnych źródeł zagrożeń i możliwości zdarzeń awaryjnych na ujęciu wody i sieciach wodociągowych.
4. Ocena ryzyka:
· określenie zastosowanej metodyki;
· ocena ryzyka w odniesieniu do zidentyfikowanych źródeł zagrożeń:
a) wariant pierwszy – brak środków kontroli,
b) wariant drugi – uwzględnienie środków kontroli.
5. Potrzeba ustanowienia terenu ochrony pośredniej:
· założenia dokumentacji hydrogeologicznej;
· wyniki analizy;
· podsumowanie i wnioski.
6. Propozycje nakazów, zakazów i ograniczeń dotyczących użytkowania gruntów oraz korzystania z wód na terenie stref obejmujących teren ochrony pośredniej.
7. Procedury postępowania w przypadku zanieczyszczenia wody surowej lub uzdatnionej, a także dodatkowo szczegółowe zachowania wraz z procedurami w postępowaniu podczas
i po awarii na ujęciu wody i sieciach wodociągowych.
II. Opracowanie niezbędnej dokumentacji hydrogeologicznej na podstawie Rozp. Ministra Środowiska z dnia 18 listopada 2016 roku w sprawie dokumentacji hydrogeologicznej
i dokumentacji geologiczno – inżynierskiej (Dz.U.2016.2033) w przypadku konieczności jej złożenia w związku z koniecznością ustanowienia strefy bezpośredniej i pośredniej wynikającej z przedstawionej analizy ryzyka.
Wykonawca dokumentacji hydrogeologicznej powinien przygotować:
1. Komplet dokumentacji hydrogeologicznej wraz z ustanowieniem stref ochrony bezpośredniej i pośredniej, o której mowa w art. 134 ust 3 ustawy Prawo Wodne. Zakres i sposób przygotowania dodatków do dokumentacji hydrogeologicznej musi być zgodny z w/w rozporządzeniem Ministra Środowiska.
2. Wykonawca zatwierdzi dokumentację hydrogeologiczną we właściwym organie administracji geologicznej.
3. Wykonawca przygotuje wnioski formalne o ustanowienie (aktualizację) stref ochronnych dla ujęć wody zgodnie z wymogami art. 138 ustawy Prawo Wodne oraz będzie reprezentował Zamawiającego w postępowaniu administracyjnym dotyczącym ustanowienia stref, aż do uzyskania prawomocnej decyzji.
4. Należy przeprowadzić szczegółowe rozpoznanie hydrogeologiczne (kartowanie hydrogeologiczne) rejonu lokalizacji ujęcia, obejmujące jego obszar zasilania i innych ujęć zlokalizowanych w pobliżu (w celu rozpoznania wzajemnego oddziaływania), co ma być podstawą do rozpoznania warunków krążenia wód oraz wyznaczenia obszaru spływu wody do ujęcia i wyznaczenia strefy ochrony pośredniej.
5. Wykonawca przeprowadzi szczegółowe kartowanie sozologiczne na całym obszarze wyznaczonej strefy ochrony (inwentaryzacja i charakterystyka ognisk zanieczyszczeń), wraz z oceną zagrożenia dla stanu jakości ujmowanych wód, stwarzanego przez zdefiniowane ogniska zanieczyszczeń.
6. Wykonawca przeprowadzi analizę ochronnej roli nakładu ujętej warstwy wodonośnej na całym obszarze zasilania ujęcia, w celu właściwej oceny jego zagrożenia. Ocena ta nie może być ograniczona do rejonu samego ujęcia. Efektem analizy powinna być mapa podatności na zanieczyszczenia ujmowanej warstwy wodonośnej, przygotowana dla całego ujęcia wody.
7. Wykonawca przygotuje szczegółową ocenę aktualnego stanu jakościowego i chemicznego jakości wód na podstawie dostępnych wyników badań wody oraz analizy historyczne trendów zmian.
8. Należy przeprowadzić wyznaczenie obszaru spływu wody do ujęcia i poszczególnych jego studni oraz izochron czasu dopływu wody, jako podstawy wyznaczenia zasięgu strefy ochronnej.
III. Opracowanie Planów Bezpieczeństwa Wody polegających na identyfikacji zagrożeń i analizie ryzyka na podstawie obowiązującej normy PN-EN 15975-2 „Bezpieczeństwo zaopatrzenia w wodę do spożycia – Wytyczne dotyczące zarządzania kryzysowego i ryzyka – Część 2: Zarządzanie ryzykiem". Polegają one na opracowaniu oceny ryzyka dla obszaru zaopatrzenia w wodę, o których mowa w § 11 pkt 1, 2 i 4–9 - Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2017 r. w sprawie jakości wody przeznaczonej do spożycia przez ludzi.
Plan Bezpieczeństwa Wody powinny zawierać:
1. Opracowanie dla każdego systemu dostarczania wody obejmującego dostawę wody
z poszczególnych ujęć wody na podstawie obowiązującej normy PN-EN 15975-2, Planu Bezpieczeństwa Wody na potrzeby PUK Sp. z o.o. w Gryfinie wraz z uzyskaniem pozytywnej opinii Inspekcji Sanitarnej. Powinien on pozwolić skutecznie zapobiegać sytuacjom negatywnie wpływającym na bezpieczeństwo zdrowotne wody i jednocześnie skutecznie eliminować zagrożenia na różnym etapie. Zarządzanie ryzykiem powinno się koncentrować na wszystkich elementach łańcucha dostaw wody do spożycia (ochrona źródeł wody, jej transport, uzdatnianie, magazynowanie i dystrybucja), co przyczyni się to do spełnienia wymagań dostawcy wody do spożycia w zakresie bezpiecznego, niezawodnego i ciągłego, przyjaznego dla środowiska
i ekonomicznego działania systemu zaopatrzenia w wodę do spożycia w celu dostarczenia bezpiecznej wody do spożycia do kranu konsumenta.
2. Wykonawca powinien wykonać opracowanie metodą modułową:
· MODUŁ1:
Opis systemu wodociągowego - uzyskanie podkładów mapowych z zasobów gminnych lub powiatowych, wraz z odznaczeniem elementów infrastruktury przemysłowej, miejskiej, komunalnej, znajdujących się na terenie danej zlewni, które mogą oddziaływać na jakość ujmowanej wody. Analizę należy prowadzić równolegle z określeniem podatności ujęcia wody na zagrożenia zewnętrzne. W analizie zlewni należy zinwentaryzować następujące elementy: ciągi komunikacyjne (drogi, tory) przebiegające przez Zlewnię oraz ich kategoria wraz z potencjalnym określeniem rodzaju ładunków przewożonych drogami przez zlewnię, zakłady przemysłowe (wraz
z określeniem rodzajów substancji wykorzystywanych do produkcji i ustaleniem zagrożenia wynikającego z tych substancji), składowiska odpadów (w tym szczególnie odpadów niebezpiecznych), zakłady rolne, w tym w szczególności fermy hodowlane (duże i małe)
i wielkoobszarowe gospodarstwa rolne, stacje benzynowe, oczyszczalnie ścieków, cmentarze, nieczynne studnie głębinowe i otwory dla pomp ciepła lub otwory geotermalne oraz inne obiekty, mogące potencjalnie wpływać na jakość ujmowanej wody, rurociągi kanalizacji sanitarnej
i deszczowej. Opis SUW, który ma zawierać: lokalizację stacji w strukturze systemu zaopatrzenia w wodę, schemat stacji, zestawienie wszystkich urządzeń stosowanych na obiekcie wraz z ich charakterystyką, informację na temat stosowanych materiałów filtracyjnych, informacje na temat procedur stosowanych na SUW, informacje na temat czynności konserwacyjnych poszczególnych urządzeń i samego obiektu, mapy z naniesionym przebiegiem rurociągów między obiektowych, zestawienia substancji wykorzystywanych do uzdatniania wraz z procedurami sprawdzania ich jakości i ilości (dezynfekanty), zestawienia wszystkich filtrów na obiekcie (powietrza,
do uzdatniania, wentylacji), wykazy stosowanych metod zabezpieczeń pracowników (odzież ochronna, maty dezynfekujące) i sprzętu stosowanego na SUW (oraz sposobu jego zabezpieczeń), listy osób bezpośrednio uczestniczących w procesie uzdatniania, wykazy punktów poboru. Opis zbiorników retencyjnych musi zawierać: charakterystykę techniczną zbiorników retencyjnych, procedury czyszczenia zbiorników, miejsca wpięć rurociągów takich jak przelewy, spusty wody, wentylacje zbiorników retencyjnych i sposoby zabezpieczenia tych zbiorników, inwentaryzację stanu technicznego zbiorników, parametry techniczne układu zasilania sieci wodociągowej, inwentaryzację terenu wokół zbiorników (drzewa, cieki, zakłady mogące zanieczyszczać powietrze znajdujące się w pobliżu zbiorników).
· MODUŁ2:
Identyfikacja zagrożeń oraz zdarzeń niebezpiecznych i ocena ryzyka w której należy przewidzieć wszystkie potencjalne zagrożenia: biologiczne (skażenie mikrobiologiczne lub organizmami wyższymi); fizyczne (awarie, spadki ciśnienia, dostaw wody); chemiczne (przedostanie się do wody substancji niepożądanej). Typowe zagrożenia w obrębie zlewni należy przewidzieć w podziale na: źródło, zagrożenia/zagrożenie m.in.: budownictwo, tereny zabudowane: szamba i zanieczyszczenie mikrobiologiczne; ekspansja roślin i zwierząt na systemy uzdatniania wody; pobór wody dla innych celów niż zbiorowe zaopatrzenie; nieszczelne lub nieodpowiednio zlikwidowane otwory studzienne - przenikanie wody o złej jakości; skorodowane, uszkodzone otwory studzienne; warunki meteorologiczne i pogodowe; zmiany sezonowe: zmiany jakości wody w ujęciu; rolnictwo; przemysł. Typowe zagrożenia w obrębie procesu uzdatniania wody należy przewidzieć w podziale na: źródło, zagrożenia/zagrożenie m.in.: zasilanie elektryczne: przerwa w zasilaniu powodująca konieczność uruchomienie agregatów prądotwórczych lub przerwę w uzdatnianiu i przesyle wody oraz dezynfekcji, awaria urządzeń technologicznych, złej jakości materiały użyte w uzdatnianiu wody, złej jakości substancje chemiczne stosowane w uzdatnianiu, pożar - awaria suw, sabotaż
- wprowadzenie zanieczyszczeń do układu uzdatniania wody, nie przestrzegania procedur, itp.
· MODUŁ3:
Określenie i walidacja środków bezpieczeństwa, ponowna ocena i opracowanie listy priorytetowych ryzyk.
· MODUŁ4:
Opracowanie planu ulepszeń / modernizacji dla ryzyk, dla których typowe środki bezpieczeństwa są niewystarczające. Plan winien wynikać z oceny środków bezpieczeństwa w stosunku do ryzyka. Dodatkowo należy zaproponować środki zaradcze przy stosowaniu w/w planów oraz osoby odpowiedzialne za ich przestrzeganie oraz ciągłą aktualizację w PUK Sp. z o.o. w Gryfinie.
Informacje dodatkowe związane z realizacją przedmiotu zamówienia:
· PUK Sp. z o.o. w Gryfinie posiada dla wszystkich ujęć wody aktualne operaty wodno prawne;
· dokumentację techniczną i hydrogeologiczną ujęć wody;
które udostępnione zostaną w ramach wykonywanego zadania.
Przedmiot zamówienia należy opracować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi dotyczącymi w/w zakresu, przepisami wykonawczymi oraz stosownymi wytycznymi i normami.
Komplet dokumentacji dla ujęcia podziemnego powinien opracować biegły ekspert z kwalifikacjami zawodowymi, doświadczeniem oraz wykształceniem odpowiednim do funkcji, jakie zostało mu powierzone.
Ekspert ds. hydrogeologii:
· posiadający wykształcenie wyższe z zakresy hydrogeologii lub hydrologii lub ochrony środowiska lub geologii lub geografii lub gospodarki wodnej;
· posiadający doświadczenie zawodowe zgodne z uzyskanym wykształceniem;
· posiadający uprawnienia geologiczne kategorii IV lub V;
· wykonał w ciągu ostatnich 3 (trzech) lat (jako autor lub współautor) opracowanie hydrogeologiczne.
Ekspert ds. Ochrony środowiska:
· posiadający wykształcenie wyższe z zakresu hydrogeologii lub hydrologii lub ochrony środowiska lub geologii lub geografii lub inżynierii sanitarnej lub gospodarki wodnej lub chemii;
· posiadający doświadczenie zawodowe zgodne z uzyskanym wykształceniem;
· wykonał w ciągu ostatnich 3 (trzech) lat (jako autor lub współautor) dokumentacje,
z których każda obejmowała zakresem wyznaczenie strefy ochronnej dla wielootworowego ujęcia wody.
Wykonawca musi posiadać doświadczenie w przygotowaniu podobnych opracowań; wykonanych w ciągu ostatnich 2 (dwóch) lat dla minimum dwóch Ujęć Wody o produkcji dobowej powyżej 1.000,00 [m³/d].
2. Warunki realizacji zamówienia:
Oferent składa ofertę ryczałtową na wykonanie kompletu Analiz ryzyka (cz. I) oraz Planów Bezpieczeństwa Wody (cz. III) dla wszystkich 14 ujęć wody.
W przypadku konieczności złożenia wniosku o ustanowienie strefy ochrony pośredniej i bezpośredniej Oferent składa ofertę jednostkową za przygotowanie jednego kompletu dokumentów, tj. dokumentacji hydrogeologicznej oraz wniosku do Wojewody Zachodniopomorskiego (tj. cz. II).
3. Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest na zasadach ogólnych określonych w niniejszym zaproszeniu do złożenia oferty. Do niniejszego postępowania nie ma zastosowania ustawa z dnia 11 września 2019 r. Prawo Zamówień Publicznych.
4. Ochrona Danych Osobowych
Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) Zamawiający informuje, że:
1) administratorem Państwa danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z o.o. z siedzibą w Gryfinie, ul. Szczecińska 5;
2) kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – iod@pukgryfino.pl, tel. 91 402 39 45;
3) Państwa dane osobowe przetwarzane będą:
a) w celu wykonania umowy - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.,
b) do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze - na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj.: podania danych osobowych w związku z czynnościami procesowymi dotyczącymi roszczeń związanych
z zawartą umową,
c) do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub przez stronę trzecią – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r., tj.: dochodzenia roszczeń związanych z zawartą umową.
4) odbiorcami Państwa danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa;
5) Państwa dane osobowe przechowywane będą przez okres realizacji umowy oraz dochodzenia roszczeń związanych z zawartą umową;
6) posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania;
7) mają Państwo prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych ze względu na Państwa szczególną sytuację – w przypadkach, kiedy przetwarzamy Państwa dane na podstawie naszego prawnie uzasadnionego interesu;
8) mają Państwo prawo do przenoszenia Państwa danych osobowych, tj. prawo otrzymania od nas Państwa danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie informatycznym nadającym się do odczytu maszynowego. Można przesłać te dane innemu administratorowi danych lub zażądać, abyśmy przesłali Państwa dane do innego administratora. Jednakże zrobimy to tylko jeśli takie przesłanie jest technicznie możliwe. Prawo do przenoszenia danych osobowych przysługuje Państwu tylko co do tych danych, które przetwarzamy na podstawie umowy z Państwem lub na podstawie Państwa zgody;
9) mają Państwo prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego;
10) podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże odmowa podania danych może skutkować odmową zawarcia umowy.
5. Wymagany termin realizacji zamówienia:
Cz. I. nie dłużej niż do 30.09. 2022 r.
Cz. II. (w przypadku koniecznym) do 30.11.2022 r.
Cz. III. nie dłużej niż do 30.06.2023 r.
6. Osoba upoważniona do kontaktów z Wykonawcą jest :
Jarosław Wilczyński tel. 402 39 63, 661 310 009 (w zakresie merytorycznym)
Katarzyna Gęślowska tel. 402 39 59 (w zakresie formalno – prawnym)
Adres platformy zakupowej:https://pukgryfino.logintrade.net/rejestracja/przetargi.html
7. Przy wyborze oferty Zamawiający będzie kierował się wyłącznie kryterium ceny – 100%
8. Zamawiający udzieli zamówienia Wykonawcy, którego oferta spełni wszystkie wymagania określone w zaproszeniu i złoży najkorzystniejsza ofertę.
9. Jeżeli wybór oferty najkorzystniejszej nie będzie możliwy z uwagi na fakt, iż dwóch lub więcej Wykonawców złożyło oferty o takiej samej cenie, Zamawiający przeprowadzi negocjacje
z Wykonawcami lub zaprosi Wykonawców do złożenia ofert dodatkowych.
10. Zamawiający przeprowadzi negocjacje z Wykonawcą, który złoży najkorzystniejszą ofertę w celu uzyskania korzystniejszej oferty.
11. Jeśli wybrany Wykonawca odmówi podpisania umowy Zamawiający może dokonać ponownego wyboru oferty spośród nieodrzuconych ofert.
12. Opis sposobu przygotowania oferty:
1) Zainteresowani wzięciem udziału w postępowaniu Wykonawcy zobowiązani są złożyć ofertę, na którą składa się m.in.: formularz oferty zgodny ze wzorem określonym w załączniku nr 1 do zaproszenia.
2) Oferta winna być sporządzona w języku polskim. Oferty nieczytelne nie będą rozpatrywane.
3) Wykonawca sporządza ofertę w formie elektronicznej:
Ofertę należy złożyć do dnia 19.05.2022 r. do godz. 9:00 przez portal Logintrade NET
(zgodnie z instrukcją zamieszczoną pod adresem:https://pukgryfino.logintrade.net/rejestracja/instrukcje.html - dokument do pobrania pod nazwą „Udział w postępowaniu regulaminowym” gdzie znajdują się wszystkie niezbędne informacje.
4) Wymaganie techniczne: dokumenty wymagane przez Zamawiającego, w tym oferta winny być załączone w formie plików w formacie odpowiednio: image/bmp, image/x-windows-bmp, application/msword, application/drafting, image/gif, application/x-compressed, application/x-gzip, multipart/x-gzip, image/jpeg, image/pjpeg, application/x-latex, application/pdf, image/pict, image/png, application/mspowerpoint, application/postscript, application/rtf, application/x-rtf, text/richtext, image/tiff, image/x-tiff, application/mswrite, application/excel, application/x-excel, application/vnd.ms-excel, application/x-msexcel, application/vnd.ms-excel, text/xml, application/x-zip-compressed, application/zip, application/vnd.ms-office, image/x-ms-bmp, video/x-msvideo, audio/x-ms-wma, application/vnd.oasis.opendocument.spreadsheet, application/acad, application/x-acad, application/autocad_dwg, image/x-dwg, application/dwg, application/x-dwg, application/x-autocad, image/vnd.dwg, drawing/dwg
5) Zamawiający nie wymaga złożenia dokumentów, w tym oferty w formie elektronicznej opatrzonej podpisem kwalifikowanym, w postaci elektronicznej opatrzonej podpisem zaufanym lub podpisem osobistym.
6) Za datę przekazania oferty, wniosków, zawiadomień, dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń oraz innych informacji przyjmuje się datę ostatecznego wysłania oferty a nie czas rozpoczęcia jej wprowadzenia.
7) Wykonawca może zwrócić się do Zamawiającego o wyjaśnienie treści zaproszenia do złożenia oferty. Wniosek należy przesłać za pośrednictwem Platformy. Zamawiający jest obowiązany udzielić wyjaśnień niezwłocznie. Treść pytań (bez ujawnienia źródła) wraz z wyjaśnieniami bądź informacje o dokonaniu modyfikacji zaproszenia, Zamawiający przekazuje Wykonawcom za pośrednictwem Platformy.
8) Oferta musi być podpisana przez osoby upoważnione do składania oświadczeń woli w imieniu Wykonawcy.
KORZYSTANIE Z PLATFORMY JEST BEZPŁATNE
13. Termin związania ofertą: 30 dni (od ostatecznego terminu składania ofert).
14. Nie dopuszcza się składania ofert wariantowych.
15. Zamawiający w niniejszym postępowaniu preferuje sposobów komunikacji z Wykonawcami za pomocą platformy Logintarde NET.
16. Oświadczenia, wnioski, zawiadomienia oraz informacje Zamawiający zamieszcza na platformie Logintrade NET.
17. Z tytułu odrzucenia oferty czy unieważnienia postępowania przez Zamawiającego nie przysługują Wykonawcy żadne roszczenia przeciwko Zamawiającemu.
18. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z przygotowaniem i złożeniem oferty.
19. Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe lub nieterminowe złożenie oferty.
20. Informacje dotyczące zawierania umowy:
Niezwłocznie po wyborze najkorzystniejszej oferty Zamawiający prześle do Wykonawcy umowę w sprawie zamówienia publicznego.
Załączniki:
· Załącznik nr 1 – formularz oferty
· Załącznik nr 2 – oświadczenie
· Załącznik nr 3 – wzór umowy
Lp. | Przedmiot zamówienia | CPV/Indeks | Ilość | J.m | Miejsce realizacji | Termin wykonania | Załącznik/Link | Uwagi |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Usługi ochrony przed naturalnym ryzykiem lub zagrożeniami | 94060 | 1 | szt. | Czytaj |
Lp. | Nazwa kryterium | Waga kryterium |
---|---|---|
1. | Cena | 100% |
Lp. | Tytuł pytania | Data wysłania pytania | Status |
---|---|---|---|
1. | Pytania do swz | 2022-05-10 15:12 |
Załączniki:
informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty.pdf
982.66 KB 26.05.2022 - 11:43:28informacja z otwarcia ofert.pdf
946.62 KB 19.05.2022 - 14:32:24odpowiedzi na pytania + modyfikacja.pdf
1.49 MB 12.05.2022 - 14:58:38załącznik 1 formularz ofertowy.docx
18.46 KB 05.05.2022 - 08:32:34zaproszenie do złożenia oferty.pdf
7.03 MB 05.05.2022 - 08:32:34Waluta: PLN
Wartość poniżej kwoty określonej w PZP: Tak
Wybór oferty: Bez zastosowania aukcji elektronicznej
Termin związania ofertą: 30 dni
Możliwość składania ofert cząstkowych: Nie
Możliwość składania ofert równoważnych: Nie
Możliwość składania ofert wariantowych: Nie
1. Wykorzystujemy platformę zakupową Logintrade jako narzędzie do kontaktów z wykonawcami.
2. Rejestracja w bazie wykonawców, przeglądanie ogłoszeń oraz składanie ofert handlowych jest bezpłatne.
3. Jeśli nie posiadasz konta na platformie zakupowej Logintrade Zarejestruj się w bazie wykonawców w celu otrzymania loginu i hasła do swojego konta. Jedno konto wykonawcy umożliwia otrzymywanie ogłoszeń od wielu Zamawiających.
4. Regulamin Platformy zakupowej jest dostępny w panelu rejestracyjnym.
Ogłoszenie nieaktualne
Czas na składanie ofert upłynął...